Monitorowanie stylu jazdy kierowcy

Samochody służbowe mogą być dość eksploatowane. Niektórzy kierowcy jeżdżą stylem hamulec-gaz, nieznośnie obciążają samochód oraz marnują paliwo. Zapobieganie nadużyciom pojazdów firmowych zawsze się opłaci.
W naszej ewidencji przebiegu masz styl jazdy poszczególnych kierowców pod mikroskopem. W zapisie jazdy widać nagłe hamowanie, przyspieszanie i zmiany kierunku . Wraz z pomiarem prędkości i zużycia można odkryć największych grzeszników. Oszczędności w kosztach operacyjnych wkrótce się pojawią.

Monitorujemy intensywność tych parametrów:

  • Ostre przyspieszenie
  • Nadmierne hamowanie
  • Nagła zmiana kierunku (obracanie)
  • Nierówność drogi
Elektroniczna ewidencja przebiegu

Przegląd o pojazdach, kierowcach, trasach, tankowaniu… … o wszystkim, co potrzebujesz wiedzieć.

Parametry w systemie ewidencji przebiegu jazdy są wyświetlone przez ikonki, ich intensywność jest określona za pomocą kolorów (zielony, żółty do czerwonego). Ikonki dzięki współrzędnym GPS również pojawiają się na mapach i oznaczają także miejsce, gdzie doszło na przykład do nagłego hamowania. Dane mogą być oczywiście grupowane do raportów i można z nimi dalej pracować.

Monitorowanie stylu jazdy za pomocą powyższych zmiennych dla wszystkich naszych klientów jest za darmo. Jeśli masz większe wymagania, usługa ta może być łączona z produktem GPS Nadzór CAN. Ten oferuje połączenie z magistralą CAN pojazdu i przynosi dokładne informacje o eksploatacji samochodu (naciśnięcie pedału przyspieszenia, prędkość silnika, stan zbiornika wiele innych).

Lofft

Dostawa w pełni nadzorowana

Oceniamy firmę jako godnego zaufania partnera , który dąży do perfekcji w zakresie wykonywanych przez siebie usług. Dzięki wdrożeniu systemu monitoringu pojazdów, możemy dokładniej realizować harmonogramy wykonywanych prac.

Paulina Pytka,

Dyrektor Finansów i Administracji

Redukcja kosztów jest łatwiejsza, niż się wydaje

Kontakt

Opowiedz nam o swoich potrzebach

Oferta

Przygotujemy projekt rozwiązania

Montaż

Profesjonalnie zainstalujemy niezbędne urządzenia

Monitorowanie

Masz pełną kontrolę nad swoim parkiem wozowym

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.