Plzensky Prazdroj, a.s. jest głównym producentem i eksporterem czeskiego piwa. Założenie browaru sięga 1842 roku. Dziś jest członkiem jednej z największej grupy piwowarskiej na świecie, SABMiller plc.

Referencje: Plzeňský Prazdroj, a. s.

"Zaczeliśmy używać systemu GPS Nadzór od firmy TLV s.r.o. na podstawie rozeznania rynku firm zajmujących się satelitarnym monitroingiem. Po uwzględnieniu naszych potrzeb, wybraliśmy system GPS Nadzór do kilku projektów. W chwili obecnej wpółpracujemy z firmą TLV s.r.o. na dwóch projektach. Pierwszy - w ramach lepszej dostawy piwa w najruchliwiejszych miesiącach (przeważnie w czasie świąt i w czasie letnich wakacji) nasza flota jest wyposażona lokalizatorami przenośnymi.

Drugi projekt używa monitoringu z własnym źródłem energii i służy do monitoringu zbiorników piwa. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim wielka częstotliwość wysyłania danych, długa wytrzymałość baterii, oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Projek ten powinien przynieść wgląd do przestojów zbiorników piwa oraz poprawić logistykę dystrybucji.

Ze współpracy z firmą TLV s.r.o. jesteśmy zadowoleni, szczególnie z podejściem do konkretnych potrzeb naszej spółki."

Tomáš Sedláček ,
Logistics Controlling, Quality and Development Manager CZ/SK Plzeňský prazdroj, a.s.

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.