Gdzie był nasz lokalizator w 2015 roku?

Rok 2015 powoli się zbliża do końca. Jest więc najwyższy czas na podsumowanie, przejrzenie zapisów i pokazanie, gdzie były i niezawodnie działały nasze GPS lokalizatory.


Europa jest nasza

Nasza firma ma oddziały w Czechach, Polsce oraz w Słowacji. Te trzy kraje mają nasze lokalizatory przejechane na wskroś. Ale nasz system kontroli pojazdów działa bez problemu w całej Europie. Trackery przemierzają ją w pojazdach dostawczych i ciężarowych od Portugali po Rosję i od Szwecji po Grecję.

Oprócz standartowego użycia do monitoringu pojazdów lub wydatków, w tym roku znowu monitorowaliśmy Mistrzostwa Czeskiej Republiki w autostopie. Kuferki z lokalizatorami w ten sposób otestowały najbardziej zapadnięte drogi z Pragi do Aten. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

   

W świecie się nie zgubi

Nasze ramiona się nie kończą w Europie. Raczej przeciwnie. Biegaczka Jitka Křížová pod nadzorem trackeru pokonała całą trasę The Great Wall Marathonu, który jest organizowany na Wielkim Chińskim Murze.

Tracker również jako eskorta turystów i podróżników wybrał się do różnych egzotycznych krajów, takich jak Bali, Sri Lanka, Mongolia lub Kambodża. Klientów mamy nawet w Zanzibarze. Również do USA lub Kanady nasza technologia wędruje prawidłowo, w plecakach  wędrowców lub jako ochrona cennych przesyłek.

Wielkim testem naszego sortymentu była podróż publicysty Tomáše Poláčka, który w lecie objechał autostopem cały świat. Nasz lokalizator bez większych przerw zapisał całą jego wyprawę po Europie, Azjii i Ameryce, by w końcu osiągnąć koniec świata, miasteczko Ushuaia.

 

Nie śledzimy tylko na lądzie

Nasza technologia nie ogranicza się wyłącznie do lądu. Potwierdza to wspaniała wyprawa Jiřího Olivy, który obecnie obpływa Europę na morskim kajaku. Nasze trackery również latają – kontrolują pracę, jaką wykonuje jeden z samolotów agrotechnicznych na Wysocznie.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak wielu ciekawych przedśięwzięciach. Gdziekolwiek są, możemy liczyć na nasze lokalizatory.

Więcej informacji na temat ciekawych wydarzeń, nie tylko w roku 2015, możecie znaleźć tutaj.

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.