5 najlepiej sprzedających się lokalizatorów samochodów w Czechach, Słowacji i Polsce*

Które lokalizatory GPS są naprawdę warte swojej ceny? Wybraliśmy 5 najlepszych lokalizatorów, które są u nas w sprzedaży w 2022 roku i za które skoczylibyśmy w ogień.

Nasza firma GPS Nadzór to jeden z najważniejszych graczy na rynku śledzenia (nie tylko) pojazdów. Wynika to również z faktu, że od samego początku jesteśmy przyzwyczajeni do wymagań jakościowych. W końcu nasi klienci wymagają od nas dokładnie tego samego.

Jeśli więc chcemy dostarczać niezawodne i bezawaryjne usługi, musimy mieć niezawodne urządzenia. Dzięki takiemu podejściu wybieraliśmy z naprawdę szerokiej gamy lokalizatorów, aż wybraliśmy te naprawdę najlepsze.

Po prostu rzuć okiem na nasz wybór. Posiadamy lokalizatory, które każdego dnia poddawane są realnemu ruchowi na drogach.


1. GPS Nadzór Premium

Jest to bardzo niezawodny i dokładny lokalizator, do którego można podłączyć jednocześnie kilka rodzajów urządzeń. Oprócz śledzenia lokalizacji oferuje również możliwość przełączania rodzaju przejazdów czy identyfikacji kierowców. Najlepszy lokalizator GPS do satelitarnego śledzenia pojazdów i zaawansowanego zarządzania flotą


Więcej informacji...


2. GPS Nadzór Exclusive

GPS Nadzór Exclusive to bardzo wytrzymały lokalizator, który może wytrzymać wiele bez utraty funkcjonalności. A ponieważ jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych (na przykład w transporcie ciężarowym), jest w stanie obsłużyć aż nadto funkcji: identyfikacja kierowcy (RFID, Dallas), czujniki temperatury i inne, przekaźnik i wiele innych.

Do zadań specjalnych lokalizator ten oferuje również możliwość zdalnej konfiguracji


Więcej informacji...


3. GPS Nadzór Basic

Do najlepiej sprzedających się lokalizatorów możemy zaliczyć również model Basic. Jest to prosty i nieskomplikowany lokalizator samochodowy, co oznacza, że jest bardzo przystępny cenowo.

Dzięki swojej prostej konstrukcji zawiera minimum części, które mogą się zepsuć, dzięki czemu jest niezawodnym pomocnikiem, który zadba o Twój pojazd i będzie prowadził książkę serwisową. Jednocześnie jednak charakteryzuje się mniejszą zmiennością i łącznością z zewnętrznymi akcesoriami.


Więcej informacji...


4. GPS Nadzór Tracker

Tracker nie jest dokładnie lokalizatorem, który można zainstalować w pojeździe, ale ma jeszcze więcej zastosowań poza tym obszarem. Niewielka przenośna jednostka z baterią jest odpowiednia np. dla podróżujących.

Do śledzenia zawodników te lokalizatory GPS są używane na przykład podczas maratonu praskiego, mistrzostw Czech w autostopie, wyścigu LowCost, a niektóre osobistości, takie jak ultramaratończyk Štěpán Dvořák i inne, noszą je podczas swoich ekstremalnych występów.

Tracker sprawdził się również dla pracowników ochrony lub do pilnowania osób wymagających szczególnej opieki.


Więcej informacji...


5. GPS Nadzór Alarm

Specjalistyczny lokalizator z aktywną ochroną antykradzieżową. Za pomocą wiadomości SMS urządzenie może powiadomić o wtargnięciu do pojazdu lub jego uruchomieniu. Przydatna jest tutaj również możliwość zdalnego zatrzymania pojazdu.


Więcej informacji...

* To jest wewnętrzne badanie marek GPS Dozor i GPS Nadzór

Obniż swoje koszty nawet o 40%
Sprawdź funkcje systemu i dowiedz się, w jaki sposób mogą one pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze.

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.