Nowości w systemie 29. 01. 2014

Ochrona danych

Wasze informacje są na naszych serwerach bezpieczne. Ochrona danych w elektronicznej księdze pojazdów jest dla nas tak samo ważna jak dla naszych klientów.

Nasz system do monitorowania pojazdów jest założony na takzwanym „cloudowym“ rozwiązaniu. Oznacza to, że obsługujecie go na odległość za pomocą internetu, a w waszym komputerze nie jest naistalowany żaden specjalny software. To samo odnosi się również do danych – są uchowane na chronionym i zabezpieczonym serwerze, a nie na waszym komputerze.


Fakt, że wszystkie dane są zgromadzane i uchowane na jednym miejscu, przynosi wiele korzyści. Cena za działanie całego systemu jest niższa,  rozwiązanie pozwala na dostęp z różnych komputerów i systemów operacyjnych, tworzone są kopie zapasowe danych, więc nie może się wam stać, że je stracicie w jednej chwili, kiedy wasz komputer przestanie działać.

Cloudowe rozwiązanie może wzbudzać również obawy. Kto widzi moje dane? Znają obcy ludzie ruch moich samochodów? Czy ktoś mnie może śledzić przez elektroniczną księgę pojazdów? Jaką mam gwarancję ochrony zapisanych informacji?

W GPS Nadzór zwracamy wielką uwagę na ochronę danych naszych klientów. Dostęp do systemu jest szyfrowany, tak by nikt nie mógł nic odczytywać z ruchu w sieci. Serwer jest dobrze zabezpieczony przed atakami z zewnątrz i jest softwarowo oraz fizycznie pod całodobową ochroną.

Oczywistą sprawą jest fakt, że dostęp do waszych danych nie ma osoba trzecia, jeżeli sami nie będziecie tego żądali. Wasz login i hasło są u nas bezpieczne. Ochrona danych jest naturalną częścią usługi, którą oferujemy.

 

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.