Nowości w systemie 17. 01. 2014

Staliśmy się partnerem niemieckiej firmy Timocom

Staliśmy się partnerem niemieckiej firmy Timocom. Nasi klienci przewoźnicy, mogą lepiej i łatwiej współpracować z światowym liderem w sprzedaży możliwości transportu.

Timocom jest synonimem dla giełdy dostępnych możliwości transportu. Jest to całoświatowa usługa, pozwalająca przewoźnikom zaoferować dostępne możliwości naprawdę wielkiej ilości klientów.

Poszukującym, Timocom oferuje szybkie odnalezienie najtańszej oferty. W wyniku tego są zadowolone wszystkie strony.

Timocom oferuje również służbę monitoringu towaru, nazwaną  eMap® . Przewoźnik musi dysponować takim systemem, który jest kompatybilny z aplkacją Timocomu. GPS Nadzór tą funkcję oferuje!

Dane o monitoringu pojazdu przenoszą się z naszego systemu do Timocom eMap®. Wszystko odbywa się automatycznie i z minimalnym opóźnieniem.

Jeżeli jesteś przewoźnikiem wykorzystującym system monitoringu pojazdów GPS Nadzór, zyskasz u Timocomu bezkonkurencyjną ofertę. Przy zadawaniu wolnej przestrzeni ładunkowej, możesz zaznaczyć, że w pojazdach umożliwiasz monitoring w Timocom eMap®. Klienci w ten sposób u was zawsze będą mieli kontrolę nad swoim ładunkiem, co jest silnym argumentem przy przydzieleniu zamówienia.

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.