Nowości w systemie 31. 01. 2018

Zapomnieć o serwisie lub o przeglądzie technicznym? Nie istnieje!*

Nasz system do monitoringu pojazdów automatycznie pilnuje terminów. I nie pozwoli ci o nich zapomnieć.


Z użytkowaniem floty pojazdów łączy się wiele obowiązków. Oprócz codziennych jak na przykład tankowanie, trzeba utrzymywać pojazdy w dobrym stanie, czyli zabezpieczyć regularny serwis, wymianę oleju lub przegląd techniczny.

Daty wymiany oleju lub stanu tachometru nie musisz już pamiętać

Pilnowanie terminów wyżej wymienionych zdarzeń to dosyć nudna sprawa. Co więcej, dochodzi tu do różnych komplikacji - niektóre terminy są zależne od czasu (przegląd techniczny), inne od przejechanej odległości (wizyta w serwisie) lub również kombinacja obojga (serwis lub wymiana różnych części).


Dla człowieka to komplikacja, ale komputer nie ma z tym problemu. Nasz system GPS Nadzór szczegółowo analizuje użytkowanie każdego pojazdu i pracuje z wielką ilością danych, więc nie ma problemów z upilnowaniem terminów. Co więcej, postara się o to , żebyś o wszystkim dowiedział się na czas.

Zawiadomienie według daty lub przejechanych km. Prosto do Twojego e-mailu

Jak to działa w praktyce? Powiedzmy, że u danego pojazdu chcesz upilnować terminu kontroli w serwisie. System Cię zawiadomi automatycznie. Najpierw o miesiąc lub 3 000 Km wcześniej a potem jeszcze o 7 dni lub 300 km przed planowanym zdarzeniem - według tego, ci najpierw nastanie.


Konkretne wartości możesz ustawić według swoich potrzeb, niemniej jednak wiadomo, że w systemie GPS Nadzór można oglądać terminy według daty w kalendarzu oraz według przejechanych kilometrów. Wszystko można wzajemnie kombinować.


Zawiadomienie się pokazuje w systemie jako migająca kontrolka. Jeżeli chcesz mieć pewność, że naprawdę nie zapomnisz, użyj wysyłania powiadomień na e-mail lub telefon komórkowy.


Powtarzanie - matka mądrości

Na tym możliwości się nie kończą. Możesz również ustawić powtórzenia zdarzeń - niektóre terminy powtarzają się regularnie, inne nie. Z GPS Nadzorem to nie problem.


Naprzykład ustawisz termin przeglądu technicznego na 21.2.2018 z tym, że następne przeglądy powtarzają się co 2 lata. W momencie, kiedy w systemie zapiszesz, że przegląd został wykonany, system automatycznie ustawi następne zawiadomienie na datę 21.2.2020.


Podobnie możesz postępować przy przejechanych km. Ustawisz pierwszy przegląd w serwisie po 80 000 przejechanych km i automatyczne powtórzenie po każdych 20 000 km.


Po absolwowaniu pierwszego serwisu system automatycznie odezwie się w momencie, kiedy stan tachometru pokaże 100 000 km, potem 120 000 itd. Nigdy nie zapomnisz. Możesz na tym polegać.


(*Tylko dla użytkowników GPS Nadzór)

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.