Blogi z podróży 29. 06. 2015

Grupa Wschodu eksploruje Bałkany z GPS Nadzór

W ubiegłym roku dzięki GPS Nadzór mogliście śledzić podróż Grupy Wschodu po Azji Centralnej. W dwa miesiące przejechali 18 000 km, docierając autem terenowym aż pod granicę Afganistanu i Chin. W tym roku po raz kolejny zamierzają eksplorować Bałkany, do których zawsze chce się wracać. W aucie znowu będą mieli zamontowany nadajnik GPS Nadzór.

Parę słów od Dominiki i Marcina z Grupy Wschodu:

W tym roku robimy sobie przerwę od dalszych podróży i po raz kolejny wybieramy kierunek Bałkany – z naciskiem na Czarnogórę i Albanię. Ekipa wyjazdowa składa się z 4 samochodów i załogi liczącej 11 osób. W planie m.in. rafting na rzece Tara, trekking po zjawiskowym paśmie Durmitoru i OFFroadowa eksploracja przepięknych przestrzeni Czarnogóry i Albanii.

Na naszym pokładzie znowu GPS Nadzór, który daje nam i naszym bliskim poczucie bezpieczeństwa bo chociażby w przypadku kradzieży samochód łatwo będzie odnaleźć, a Ci, którzy zostali w domu mogą śledzić przemieszczający się po mapie punkt i poczuć się tak, jakby tam byli z nami.

Mamy też nadzieję, że dzięki temu partnerowi uda nam się zarazić parę osób pasją podróżowania. Może zainspirujemy kogoś, kto sam wyruszy w nieznane?

Jeśli chcesz przeżyć naszą wyprawę wejdź na www.grupawschodu.xn.pl i na www.facebook.com/grupawschodu. A najlepiej zaplanuj swoją własną podróż i nie zapomnij o GPS Nadzór!

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.