Pilnuje czy śpi? GPS utrzyma Twoich dyżurnych w czujności

Przespać czas pracy nie jest tak trudno, szczególnie jeżeli Twoim pracownikiem jest nocny dyżurny Twojego objektu. „ Przecież szef się niczego nie dowie, jak się trochę zdrzemnę“, mówi nie jeden z nich. Nie musisz się już dłużej denerwować. Specjalny GPS lokalizator utrzyma Twojego pracownika na pewno obudzonego.

W firmach powoli staje się tradycją, że ochroniaże objektów nie spełniają swoich zadań. Pilnujących nikt przecież nie pilnuje. Często się zdarza, że stróż wogóle nie robi obejścia budynku, tylko zamiast tego swój czas poświęca przyjemniejszym rzeczom – a ponieważ pilnują przeważnie w nocy, w większości skończy się to uspokojającą drzemką.   


Małoktóry manager ma ochotę na przeprowadzanie nocnych kontrol dozorców. I nawet to by mu nie pomogło do uzyskania spokoju, ponieważ i tak by nie mógł mieć pracowników pod stałym dozorem. Rozwiązanie jest przy tym tak proste i cenowo dostępne. Wystarczy każdemu dozorcy dać GPS Nadzór Tracker -  małe urządzenie, które monitoruje pozycję osób. Jest połączone z satelitarnym systemem monitoringu, i ciągle posyła informacje o swojej pozycji. Pracodawca może dzięki temu monitorować ruch swojego pracownika na komputerze lub smartfonie,  głównie dzięki specjalnej aplkacji w internetowej przeglądarce. Na mapie zobaczy nie tylko to, gdzie się pracownik znajduje, ale również historie jego ruchu.

GPS Nadzór Tracker to urządzenie, które jest standartowo używane do pilnowania osób lub zwierząt (np. małych dzieci albo psów). Specjalnie dla kontroli dozorców jest możliwość dodania małego przycisku, które stróż naciśnie znajdując się w danej lokacji – co nie tylko zwiększy jego czujność, ale umożliwi również lepszą kontrolę. W odróżnieniu od znanego GPS lokalizatora do pojazdu GPS Tracker jest o wiele mniejszy oraz posiada własną baterię, która wytrzyma nawet parę dni.

GPS Nadzór Tracker może się w ten sposób stać dobrą możliwością do odnowienia zniszczonego zaufania między pracodawcą i pracownikiem. Przy prawidłowym użyciu może spowodować nie tylko lepszą atmosferę w pracy, ale również dać więcej spokoju managerom i właścicielom firm, ponieważ będą wiedzieli, że ich majątek jest naprawdę pilnowany. 

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.