Odpowiadasz w zimie za utrzymanie gminnych dróg? GPS lokalizator poświadczy którędy jechałeś

Należysz do ludzi, którzy wraz ze swoim traktorem pomagają gminom przy utrzymaniu dróg zimą? W jaki sposób udowodnisz że maszyna odśnieżała tam gdzie powinna? Właśnie Tobie może pomóc GPS lokalizator. To urządzenie monitoruje całą Twoją trasę oraz naprzykład to, czy nośnik pługu dziobowego był opuszczony.

Ponieważ zima jest już za rogiem, warto się na nią przygotować – szczególnie jeśli masz z jedną lub więcej gminami podpisaną umowę na zimowe utrzymanie dróg. Być może już spotkaliście się z problemem by udowodnić którędy jechaliście w jakim czasie. Lub już mieliście tyle pracy, że biurokracja związana z wykazywaniem dróg i tras była zbyt uciążliwa. Z tymi problemami może Ci pomóc GPS lokalizator. Jest to małe urządzenie schowane pod deską rozdzielczą pojazdu, które za pomocą sygnału satelity posyła informacje o swojej pozycji na nasz serwer. Tutaj możesz na mapie wygodnie monitorować kiedy i którędy pojazdy jechały. I nie tylko to – specjalne funkcje pozwolą na dokumentację tego, czy pług dziobowy był opuszczony, lub czy jechaliście wyłącznie z posypem lub pługiem.

GPS lokalizator pomoże Ci również odróżnić, dla jakiej gminy w danym momencie pracowałeś. Przed jazdą kierowca w prosty sposób wybierze dla której gminy aktualnie pracuje. Po powrocie z trasy za pomocą naszego systemu wydrukujesz dla danego starosty raport o tym, którędy jechał pług i jakie urządzenia miał włączone. Prosto i szybko rozwiąże problemy z gminą, jak tylko się jakieś pojawią.

Użycie GPS lokalizatora przy utrzymaniu dróg gminnych oznacza przede wszystkim mniej stresu i pracy – szczególnie wtedy, kiedy zima naprawdę uderzy. W momencie kiedy będziesz mógł udowodnić, że umówioną pracę zrealizowałeś, GPS lokalizator ochroni Ciebie nawet w ciągu największej śnieżnicy.

Więcej informacji otrzymasz na:  Monitoring służb komunalnych i technicznych

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.