Blogi z podróży 11. 12. 2016

Przygoda 2x2 – Kambodża/Wietnam

Przygoda 2x2 – Kambodża/Wietnam

Po 3 222 km przejechanych rok temu przez Wietnam, na trzech skuterach, pozostało im kilkanaście tysięcy zdjęć, setki kilogramów wspomnień i… niedosyt. Dlatego też wracają tam znowu. Tym razem w większym, pięcioosobowym składzie, poszerzonym o kolejnych śmiałków łowienia niewygód, których Eliza i Paweł Pyciak (www.BezGranic4x4.pl) porwą w ekscytującą podróż po… Kambodży! Wszak wspomnienia smakują najlepiej, gdy ma się je z kim dzielić...

Wyprawa rozpoczyna się już 15 listopada, gdy z lotniska w Pradze wyruszą ku nieznanemu. Znowu niczego nie planują, nie rozrysowują swojej przygody na każdy poszczególny dzień. Wiedzą tylko, że zaraz po postawieniu stopy w odległej Azji, pierwszym co zrobią będzie zakup skuterów na których przejadą całą Kambodżę. Tym razem skuterów będzie, aż pięć! A kilometrów do pokonania? Tysiące!

Szaloną, ekscytującą, pachnącą egzotyką i tropikalnymi upałami podróż „Cambodia – Przygoda 2x2”, możecie śledzić dzięki usłudze GPS Nadzór, który objął patronat nad wyprawą i udostępnił podróżnikom lokalizator określający ich aktualne położenie. Dżungle, piaszczyste drogi, tętniące życiem i hukiem klaksonów miasta, malutkie osady, pływające na Mekongu wioski; będziemy wszędzie tam, gdzie Oni!

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.