GPS alarm jest prostą, ale skuteczną ochroną waszego samochodu

Alarm na podstawie GPS lokalizatoru umie zastąpić skomplikowane rozwiązania klasycznych alarmów samochodowych.

Zasada działania jest w sumie prosta. Swój pojazd ochronicie za pomocą klasycznego GPS lokalizatora, które się dziś montuje do różnych typów pojazdów. GPS alarm jest podobnie cenowo dostępny jak lokalizator, tylko w inny sposób używa potencjału tej technologii.


Różnice z standardowym lokalizatorem są w detalach. Główną właściwością GPS alarmu jest szybkie rozpoznanie niedozwolonej manipulacji z pojazdem, oraz informowanie właściciela o kradzieży i ruchu pojazdu.

Dlatego jest urządzenie specjalnie przygotowane:  w jednym małym pudełku jest GPS lokalizator połączony z GSM modułem i zintegrowanym czujnikiem wstrząsów. Dodatkową opcją jest moduł do identyfikacji kierowców za pomocą Wi-Fi karty.


Co umie GPS alarm?

  • odkryje próbę kradzieży pojazdu (niedozwolone wejście lub niedozwolony ruch)
  • informuje właściciela prosto na telefon komórkowy (cichy alarm)
  • zapisuje trasę i ruch pojazdu w realnym czasie
  • informuje o ostatniej znanej pozycji
  • wyłączy ukradziony pojazd na odległość
  • pozna właściciela pojazdu na odległość kilku metrów (Wi-Fi karta)

Abyśmy mogli zaspokojić potrzeby wszystkich kilientów,  wymyśliliśmy trzy warianty GPS alarmu: od najtańszego, za który nie płacicie żadnego abonamentu, aż po najbardziej zaawansowany, który umie odłączyć zapłon na odległość i umożliwia prowadzenie elektronicznej księgi pojazdów.

Wszystkie GPS alarmy potrafią rozpoznać kierowcę za pomocą Wi-Fi karty (bez otwierania przyciskiem, zadawania kodu lub przykładania chipu) i mają funkcję cichego alarmu. Urządzenie możemy rozszerzyć o różne czujniki lub immobilizer. 

Masz pytania?
Chcesz bezpłatnie przetestować nasze rozwiązania?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.